26 березня
Завантажити ще

Кім Чен Ин заявив, що ядерні сили КНДР готові до «справжньої війни»

Кім Чен Ин заявив, що ядерні сили КНДР готові до «справжньої війни»
Фото: KCNA via REUTERS

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив, що його ядерні сили повністю готові до «справжньої війни». Про це повідомляє CNN із посиланням на Центральне телеграфне агентство Кореї.

– Наші бойові ядерні сили… знову довели свою повну готовність до реальної війни, щоб взяти ворогів під свій контроль, – сказав керівник КНДР.

У середу Північна Корея провела останній запуск під час серії ракетних випробувань. Кім Чен Ин особисто спостерігав за випробуванням крилатих ракет великої дальності над водами на захід від Корейського півострова. У КНДР заявили, що крилаті ракети летіли над Жовтим морем овалом і вісімкою протягом майже трьох годин, перш ніж вразити ціль.

У четвер на брифінгу представник Об'єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї Кім Джун Рак повідомив, що південнокорейські військові стежили за запуском разом із США.

Згідно з підрахунками CNN, це було 26-м ракетним випробуванням крилатих або балістичних ракет КНДР цього року. Це викликало побоювання, що Північна Корея планує провести шосте ядерне випробування – вперше із 2017 року. Резолюції Ради безпеки ООН забороняють КНДР випробування балістичних ракет, але таке обмеження не поширюється на випробування крилатих ракет.

Раніше КНДР визнала анексію Росією чотирьох областей України, але спростувала постачання зброї Москві.

Новини по темі: КНДР Кім Чен Ин