Завантажити ще

Обмін полоненими: Україна повернула додому 32 захисників та тіло громадянина Ізраїлю

Обмін полоненими: Україна повернула додому 32 захисників та тіло громадянина Ізраїлю

Україна та Росія провели черговий обмін полоненими, в рамках якого наша країна повернула на батьківщину 32 воїнів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак у своєму фейсбуці.

- Наші вдома. Сьогодні було проведено черговий обмін полоненими. Вдалося звільнити 32-х наших воїнів та повернути тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки. Серед звільнених – офіцери, сержанти та солдати ЗСУ. Усі вони були у місцях, де тривали жорсткі бойові дії. Багато хто з цих людей вважався зниклим безвісти, - написав Єрмак.

За його словами, Україна також обміняла тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки. Останні два роки він мешкав в Україні, а після російського вторгнення вирушив добровольцем воювати за нашу країну.

- Кожен полонений має свою історію. Є «розриваючі» зсередини. Загиблий ізраїльтянин Дмитро Фіалка останні два роки проживав в Україні, працював дитячим тренером з футболу в клубі «Динамо» (Львів). Він воював за Україну, саме тут він зустрів своє кохання – дівчину, з якою у них народилися діти. На фронт пішов добровольцем, – уточнив Єрмак.

Серед звільнених є солдат, на очах якого загинув старший брат. Вони обоє воювали проти росіян.

– Сьогодні ми звільнили рядового, який служив разом зі своїм старшим братом. Брат загинув на його очах, а молодший брат того ж дня потрапив у полон. У старшого брата залишилася дружина та дві дочки. Невимовний біль і смуток, - наголосив голова ОП.

За словами Єрмака, наразі всі звільнені захисники проходять медичне обстеження. Далі на них очікує реабілітація та зустріч з рідними.

Фото: facebook.com/id=100001316744918

Фото: facebook.com/id=100001316744918