Завантажити ще

Радник Ердогана: Путін хоче укласти з Заходом "нову велику угоду" - вона стосується і України

Радник Ердогана: Путін хоче укласти з Заходом
Фото: REUTERS

Президент Росії Володимир Путін хоче "нової великої угоди" з країнами Заходу. Про це заявив радник президента Туреччини Ібрагім Калін, повідомляє CNN.

- Наше розуміння полягає в тому, що пан Путін хоче мати нову велику угоду, нову угоду із Заходом. Це частково стосується й України, безумовно. Але більш глобальне питання – це справді нова угода між Росією та західним світом, - заявив Калин.

За його словами, Путін вважає, що угоди укладені при Михайлу Горбачові та Борису Єльцину "більше не відображають сучасну Росію".

- Є нова Росія, є новий світ, є нова реальність, і вони хочуть мати нову угоду, - наголосив він.

Також радник турецького лідера впевнений, що "рано чи пізно" Україна та Росія повернуться до переговорного процесу, незважаючи на нинішні заяви лідерів країн.

- Питання в тому, коли ми повернемося до цього, і скільки шкоди буде завдано на той час? - сказав Калин.

Раніше президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив про готовність Анкари стати посередником у переговорах України та Росії щодо завершення війни. Також він пропонував організувати особисту зустріч президента Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним. Український лідер неодноразово висловлювався, що Україна не сяде за стіл переговорів доти, доки Росія не виведе свої війська з території нашої країни.