Завантажити ще

Резніков звернувся до російських офіцерів: Ви ще можете врятувати свою країну від трагедії

Резніков звернувся до російських офіцерів: Ви ще можете врятувати свою країну від трагедії
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Міністр оборони України Олексій Резніков звернувся до російських військовослужбовців із закликом не прогаяти час і врятувати Росію від трагедії, а російську армію – від приниження. Він заявив, що керівництво РФ ошукало і зрадило їх, відправляючи на смерть за ілюзорні цілі Володимира Путіна. Про це міністр розповів у своєму відеозверненні.

– Це послання з Києва. Мене звуть Олексій Резніков. Я – міністр оборони України. Я звертаюся до солдатів і матросів, сержантів і старшин, мічманів, офіцерів, генералів та адміралів російської армії. Я не обмовився. Саме російської армії. Насамперед мої слова адресовані офіцерам та командуванню. Тому що вам ухвалюватимуть рішення, - зазначив він.

Резніков заявив, що українці на своїй землі обороняються, а росіяни ховають своїх бойових товаришів нізащо. Він зазначив, що російські десантники зараз гинуть на правому березі Дніпра. Тільки тому, що хтось у Кремлі вирішив відправити їх на смерть.

- Вас обдурили та зрадили. Вам обіцяли легку прогулянку, а відправили у пастку. Ви платите кров'ю за чиїсь фантазії та хибні цілі. Тепер вас не слухають. Тому що послухати вас зараз означає визнати помилки. А у Москві не люблять правду. Їм простіше розповісти, як ви героїчно загинули у битві з вигаданими полчищами НАТО. Багато хто з вас уже зрозумів – вас відправили помирати не за праву справу. Може, тому ваш (президент) ховається у бункері, а  не тримає удар поруч із вами? Він боїться вашого прозріння, презирства та вашого справедливого гніву, - зазначив він.

Резніков підкреслив, що російські військові нікого не "звільняють" в Україні, а знищують цілі міста, де зовсім недавно їх вважали добрими сусідами та говорили російською. А тепер посіяно ворожнечу на покоління вперед.

– Ким увійдуть в історію ті, хто прийшов воювати до України? Як ті, хто воював під одним прапором із зеками? Ви і залишитеся в пам'яті як злодії, ґвалтівники та вбивці. Я вам скажу, що буде далі. Тисячі російських парубків загинуть. Ще більше залишиться без рук, без ніг. Але їх осоромлять. А вас зроблять винними. І знову зрадять. Як уже зраджували не раз, - заявив Резніков.

За його словами, російське командування вже розуміє, що потрапило "у пастку з війною" – і зробить усе, щоб списати "свої прорахунки, свої крадіжки" на підлеглих. Резніков також заявив, що "українцям не потрібна російська земля", достатньо своєї. Він також запевнив, що Україна гарантує життя, безпеку та справедливість усім, хто відмовиться воювати негайно. Він зазначив, що ще є шанс урятувати Росію від трагедії, а російську армію - від приниження. Але час минає і важливо діяти просто зараз.