Завантажити ще

Україна відхилила пропозицію Росії сісти за стіл переговорів на майданчику G20

Україна відхилила пропозицію Росії сісти за стіл переговорів на майданчику G20
Фото: facebook.com/kondratiukolena

Український парламент відкинув пропозицію російського парламенту про переговори, а заяву голови Ради Федерації Росії Валентини Матвієнко назвав фальшивою. Про це написала у своєму фейсбуці віцеспікер Верховної Ради Олена Кондратюк.

- Рада, що мій сьогоднішній виступ на Саміті G20 в Індонезії із закликом до парламентів усіх країн світу засудити злочини росіян, псевдореферендуми та анексію наших територій підтримали всі демократії, і це змусило росіян вкотре збрехати про переговори, тепер - вже у парламентах. Відверто кажучи, від попереднього пафосу та зверхності «матвієнок» залишилася одна брехня! - заявила Кондратюк.

За її словами, сідати за стіл переговорів із воєнними злочинцями, які проголосували за анексію українських територій, український парламент не буде.

- Всі, хто проголосував за анексію українських територій, воєнні злочинці! З ними ніхто жодних переговорів не вестиме! Усі вони відповідатимуть у міжнародному трибуналі! Україна перемагає і переможе! - наголосила віцеспікер Ради.

Під час виступу на саміті G20, який проходить в Індонезії, голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко запропонувала українському парламенту сісти за стіл переговорів на майданчику саміту. Вона запропонувала, щоб парламенти країн "спробували зрозуміти один одного та знайти домовленості".