27 листопада
Завантажити ще

Зеленський підтвердив визволення 8 населених пунктів на Херсонщині

Зеленський підтвердив визволення 8 населених пунктів на Херсонщині

Президент Володимир Зеленський розповів про успішне просування українських захисників на фронті. За його словами, за цей тиждень нашим воїнам вдалося деокупувати десятки сіл та міст. Про це йшлося у традиційному зверненні голови держави.

- Від російського псевдореферендуму звільнено вже десятки населених пунктів лише за цей тиждень. Це на Херсонщині, Харківщині, Луганщині та Донбасі разом, – сказав Зеленський.

За його словами, на півдні України ЗСУ досить швидко і потужно просуваються в рамках контрнаступної операції. Голова держави назвав 8 населених пунктів на Херсонщині, які звільнені від росіян.

- Зокрема, з військових відомостей з Херсону: звільнено від окупанта та стабілізовано населені пункти Любимівка, Хрещенівка, Золота Балка, Біляївка, Українка, Велика та Мала Олександрівки та Давидів Брід. І це ще далеко не повний перелік... Наші воїни не зупиняються. І це лише питання часу, коли виженемо окупанта з усієї нашої землі, – зазначив президент.

Напередодні у мережі з'явились відео з українськими військовими, на яких вони увійшли до низки українських сіл на Херсонщині. Голова Офісу президента Андрій Єрмак інформацію не підтвердив, але натякнув, що наші війська деокупували щонайменше 5 населених пунктів. Він опублікував пост із п'ятьма емодзі у вигляді українського прапора та один – у вигляді кавуна.