Завантажити ще

ЗМІ: Ігор Коломойський відвідав офіс НАБУ у Києві

ЗМІ: Ігор Коломойський відвідав офіс НАБУ у Києві
Фото: bihus.info

Український бізнесмен Ігор Коломойський відвідав київський офіс Національного антикорупційного бюро України. Про це пише "Bihus.Info".

Як зазначено у повідомленні, до будівлі НАБУ Коломойський приїхав кортежем із супроводом. За даними видання, цього дня мав пройти його допит. Журналісти зазначають, що з офісу детективів бізнесмен вийшов приблизно через 45 хвилин.

Про те, що за місцем проживання Ігоря Коломойського силовики провели обшук на початку вересня повідомило "Дзеркало тижня". Видання стверджувало, що обшук проходив у рамках кримінальної справи про заволодіння майном та коштами компанії «Укрнафта», співвласником якої є Коломойський. Водночас, офіційного підтвердження від НАБУ не було, про статус бізнесмена у справі також невідомо.

До цього НАБУ повідомило про підозру восьми особам з "Укрнафти": колишньому голові правління «Укрнафти», екс-заступнику керівника управління, колишній керівниці відділу та екс-директорам п'яти комерційних підприємств. За версією силовиків, у 2015 році було присвоєно майно та кошти компанії майже на 13 млрд грн.

Фото: bihus.info

Фото: bihus.info

Фото: bihus.info

Фото: bihus.info