Завантажити ще

У "Дії" зʼявилися військові облігації з прибутком від 11 до 16% річних

У
Фото: Дія

У "Дії" відсьогодні можна придбати військові облігації. Нову послугу презентували на Центральному залізничному вокзалі у Києві та вона зʼявилася у застосунку.

- Кожна облігація має назву тимчасово окупованої території — Херсон, Мелітополь, Маріуполь та Крим. Вартість однієї облігації - від 900 грн. Обмежень у кількості немає, ви можете придбати скільки завгодно і підтримати наших військових. При цьому обрати термін облігації - на строк до 1,5 року. Саме через цей час отримаєте свої кошти назад, а разом з ними і відсотки. Виплати надійдуть на картку єПідтримка, - також розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

Військові облігації у "Дії" також різняться за відсотками фактичної дохідності - від 11 до 16 відсотків річних.

Голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін під час презентації придбав у “Дії” 100 військових облігацій «Маріуполь».

- На все про все пішло аж 3 хвилини, - написав він у телеграмі та розповів, що перші військові облігації купив ще в березні. 

Військові облігації - цінні папери, які випускає держава під час воєнного стану, інструмент підтримки економіки й армії.

Новини по темі: військові облігації Дія