23 червня
Завантажити ще

Влада Києва рекомендувала повернутися до носіння масок

Влада Києва рекомендувала повернутися до носіння масок
Фото: Зображення Juraj Varga із сайту Pixabay

Влада Києва рекомендувала повернутися до носіння масок у публічних місцях. Про це вдень 3 жовтня повідомив сайт КМДА.

- Міська влада закликає киян повернутися до носіння масок у публічних місцях через зростання рівня захворюваності на COVID-19. Відповідні рекомендації затвердив Штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, - сказано у повідомленні.

Мешканцям столиці рекомендують перебувати у засобах індивідуального захисту у громадському транспорті, місцях обслуговування відвідувачів та навчальних закладах.

Влада звернулася до підприємців з рекомендацією оновити маркування щодо носіння масок та дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами.

За інформацією Департамента охорони здоров’я КМДА, за тиждень, з 26 вересня до 2 жовтня, у Києві зареєстровано 2515 випадків захворювання на COVID-19, госпіталізовано 242 людини. 22 людини померли. Найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у лікарнях та центрах масової вакцинації (ТРЦ «Gulliver», «River Mall», «Універмаг «Україна»), на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

У вересні повернутися до носіння масок вирішила влада Тернополя та Івано-Франківська.