Завантажити ще

У ЄС закликали світ посилити ізоляцію Росії через анексію українських територій

У ЄС закликали світ посилити ізоляцію Росії через анексію українських територій
Фото: pnp.ru

Голови парламентських комітетів з європейських справ держав-членів Європейського Союзу випустили спільну заяву на фоні анексії Росією територій чотирьох українських регіонів. У ньому країни закликають світ засудити дії Москви та посилити ізоляцію Росії. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

– Ми закликаємо всі держави та міжнародні організації негайно засудити незаконні дії Кремля на тимчасово окупованих територіях України та посилити ізоляцію Росії, – йдеться у заяві.

Також країни ЄС заявили, що єдиною відповіддю на російську агресію стане посилення підтримки України для перемоги у війні із росіянами.

– Ми закликаємо всі країни зробити висновки про справжні наміри Росії та посилити підтримку України у протидії російській агресії, – наголосили керівники комітетів.

У ході зустрічі представники країн Євросоюзу наголосили, що Луганська, Донецька, Запорізька, Херсонська області та Крим є суверенними територіями України. Також вони виступили за якнайшвидший початок переговорів про вступ нашої країни до ЄС.