Завантажити ще

Зеленський від імені українського народу подякував бійцям тероборони

Зеленський від імені українського народу подякував бійцям тероборони
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський привітав бійців ТРО з Днем територіальної оборони.
Привітання оприлюднила прес-служба глави держави.

Зеленський наголосив, що з початку підступної та повномасштабної збройної агресії з боку Росії тисячі громадян України різних професій та з різним рівнем військової підготовки поповнили лави Сил територіальної оборони Збройних сил України. І це допомогло Україні протистояти ворогові.

- Усвідомлюючи повноту відповідальності перед своєю країною та своїми сім'ями, ви згуртувалися, без вагань та сумнівів стали на шляху ворога і дали відсіч російським окупантам. Ви взяли участь в обороні Києва, Сум, Чернігова, Харкова та інших наших героїчних міст та сіл та відстояли їх у тяжких боях, – констатував Президент.

Він зазначив, що сьогодні, у день свого професійного свята, українські воїни територіальної оборони разом з іншими видами та пологами військ Збройних сил України звільняють українську землю від російських загарбників, щодня виявляючи героїзм, мужність та волю до перемоги. Зеленський від імені українського народу подякував особовому складу Сил територіальної оборони за сумлінне виконання військового обов'язку, стійкість та відвагу, які вони демонструють, захищаючи рідну землю.

- Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, котрі віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам'ятатимемо їхній подвиг, – додав глава держави.

Він висловив переконання, що українські тероборонівці й надалі стоятимуть надійно на захисті рідної землі. Зеленський побажав воїнам міцного здоров'я, незламного духу у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України, а також нових перемог над загарбниками.