Завантажити ще

Про що намагався сказати Путін і як це в нього не вийшло

Про що намагався сказати Путін і як це в нього не вийшло
Фото: Sputnik/Григорій Сисоєв/Pool через REUTERS

Промова президента Росії Володимира Путіна під час процедури підписання анексії захоплених українських територій була настільки «яскравою», що половина присутніх глядачів у Кремлівській залі поринула у сон. Спіч, набитий штампами «русофобія» та «полум'яний патріотизм», «поклоніння Заходу» та «імперіалісти», був такий же цікавий, як короткий зміст пленуму ЦК КПРС у роки перебудови. «КП в Україні» змусила себе дослухати це до кінця (насилу!) і обрала найзвучніші цитати Путіна з короткими нашими поясненнями.

«Путін та голови Запорізької та Херсонської областей, ЛНР та ДНР підписали договори про приєднання до РФ на правах суб'єктів РФ»

Правильно звучить так: «За окуповану частину Запорізької області (без Запоріжжя), частину Херсонської області, за самопроголошені т.зв. «ЛНР» (без Білогорівки) та «ДНР» (без половини бажаної території) самопроголошені ж гауляйтери самовільно підписали договори з окупантом про приєднання до РФ на правах суб'єктів РФ» – тобто просто спробували віджати.

«Люди, які живуть у Донецьку, Луганську, Херсоні та Запоріжжі, стають нашими громадянами. Назавжди!"

Як здивувалися жителі Запоріжжя та значна частина інших міст! А щодо «Росія назавжди» - посперечатися можуть жителі звільненого Ізюму та інших звільнених населених пунктів, які зривали однойменні плакати та тупцювали їх ногами.

«Україна розпочала війну, і треба сідати за стіл переговорів»

Ми ж пам'ятаємо, так? П'ять місяців Росія переконувала, що не збирається нападати на Україну, і 24 лютого 2022 року своє слово "стримала". Адже «денацифікація» та «демілітаризація» - це чудова нагода бити не лише по військових об'єктах, а й по житлових будинках, школах, лікарнях, а також рознести в тріски Маріуполь та інші українські міста. І да, хочемо нагадати: Україна не збирається вести жодних переговорів, поки російські війська повністю не покинуть нашу територію. А після нинішнього «спітчу» Володимир Зеленський взагалі підкреслив, що Україна не проводитиме переговори з Російською Федерацією, поки її президентом є Володимир Путін.

«У Заходу викликає дику злість вибір людей у Криму, Севастополі, Донецьку, Луганську, Запоріжжі та Херсоні»

Мешканці Запоріжжя гнівно просять Путіна не примазувати їх до своєї полум'яної промови, від якої заснула половина челяді російського царя, яка була в Кремлі. До речі, про «вибір». Наводити фальшиві цифри, намальовані за підсумками не менш фальшивих референдумів, та ще й де людей змушували під дулом автомата ставити потрібні галочки?

А Захід настільки дико злий, що постійно пропонує гуманітарну допомогу Україні (у тому числі й окупованим «звільненим» територіям), дає притулок і роботу біженцям (у тому числі жителям Херсону, Донецька, Луганська, Криму)… Загалом, страшний Захід у гніві!

«Заходу не дає спокою, що є така велика країна, багата на ресурси, - Росія»

Про ресурси Росії прямо зараз нам розповідає мобілізація: гвинтівки-«мосинки», відсутність копійчаних медичних джгутів, жебраки з убогих селищ на околицях Зауралля, масова втеча громадян із багатої ресурсами країни у менш багаті, але більш адекватні. Ах, так, ще солдати великої країни гадили в умивальники і крали унітази, пили оливкову олію, вважаючи її за алкоголь, і з голоду їли собак. І взагалі, "Хто дозволив вам жити добре?" - писали на стіні звичайного українського будинку громадяни багатої на якісь ресурси Росії.

«Ми захищатимемо нашу землю всіма засобами. Ми відбудуємо всі зруйновані міста та селища. Розвиватимемо підприємства, інфраструктуру, систему охорони здоров'я»

Просто пошук по фото «лікарня у Твері» навіть не в Гуглі – у російському «Яндексі». І наочний посібник, як у РФ розвивається система охорони здоров'я: дірки в підлозі та таргани розміром із головлікаря. Про ваші олімпійські будови в Сочі жартували всі кому не ліньки. Тож віримо, як собі, громадянине Путін! І да, всі зруйновані міста і селища ви справді відбудуєте: за рахунок ваших репарацій, і не виключено, що руками російських полонених. Як чорноробів.

«Ми захистимо наші цінності та нашу Батьківщину від Заходу»

Тут здригнулися російські олігархи, чиї діти давно вже на Заході живуть і російською розмовляють із помітним англійським акцентом. Чиї гроші в західних банках, а не в "Сбербанку", і це не рахуючи вілл, яхт, квартир... Захищайте, добродію! Ох, зачекайте, а як же ваші дочки, громадянки західних країн? Їх у витрату?

«Хіба ми хочемо, щоб у нас, у Росії, був батько №1, №2, зовсім збожеволіли, чи що?»

Спічрайтера Путіна - в кайдани і на будівлі Сибіру, якщо тільки президент, що збожеволів, не від себе додав. З 2019 року в Росії купа бланків різних дитячих освітніх організацій має графу «Відомості про батька №1» та «Відомості про батька №2» (Гугл у допомогу). Жодних нетрадиційних підтекстів немає: просто Путін не в курсі, що іноді дитина виховується в неповній сім'ї, або у мами та бабусі (чим не одностатева сім'я), або у неї є опікуни – бабуся/дідусь, наприклад. Втім, після відправки російських чоловіків на забій в українські степи слово «тато» можна буде скасовувати через непотрібність.

Так, до речі, ніде в європейських країнах батьків не нумерують. Просто є дві графи «Батько/опікун» – це все чисто для канцелярій та відомств. У решті випадків у дітей є і мама, і тато (ну або дві мами, або два тата, хоча це ще рідкість).

"Жителі Донбасу пронесли любов до Росії через покоління, і це почуття ніхто не може знищити"

Питання, чому ніхто з них не поїхав до улюбленої Росії, що було б логічно? А улюблена Росія допомогла б з житлом і роботою?! Чому мучилися 30 років, заробляли в Україні, купували тут квартири та навчали дітей, а зараз вимагають пенсії та соцвиплати саме в України?

"Росія - це країна-цивілізація"

Дуже смішно. Що ще тут коментувати? Стародавній Єгипет після себе хоча б піраміди залишив, про Стародавню Грецію і Рим взагалі можна не говорити, а що залишить після себе Росія-цивілізація? Мавзолей із трупом Леніна?

«Захід хоче колонізувати Росію, "знищити етноси" та відкрити "полювання на людей"

Кому ви потрібні? Навіть ваші нафта та газ вже не викликають потреби. А більше нічого в Росії немає. Самі все занапастили, розікрали та розтратили. Про знищення етносів – це, звісно, Україна та Захід мобілізують насамперед малі народи – бурятів, чеченців, дагестанців тощо. Але винні, звісно, Україна та Захід.

"Одна з причин багатовікової русофобії - ми не дали себе обібрати в період колонізації, змусили Європу рівноправно торгувати"

Вибачте, що? Колонізація?

«До багатств Росії Захід зумів дістатися наприкінці XX століття, коли все було зруйновано. З країни були викачані трильйони доларів"

А, тобто  дали таки себе обібрати? І де був нинішній глава Росії? Носив валізи Собчаку, одному з найбільших викачувачів та посереднику між викачуючими. «Ніча на дзеркало нарікати, коли пика крива» - головне російське прислів'я.

«Досі США фактично окупують Німеччину, Японію, Південну Корею та при цьому цинічно називають їх рівноправними союзниками. Хоча відомо, що за їхніми лідерами стежать, встановлюють пристрої стеження не лише у службових, а й у особистих приміщеннях»

Ох, не співробітнику КДБ про це розповідати! Одне панно з гербом США, подароване в 1945 році американському послу радянськими піонерами, чого варте (у панно з цінних порід дерева було вмонтовано пристрій, що підслуховує). Путін думає, що лідери Німеччини, Японії та Південної Кореї не в курсі боротьби світових розвідок? А взагалі, чого це він раптом запережив за Захід та колонізаторів?

"Розробку біологічної зброї, досліди над живими людьми вони називають благородними медичними дослідженнями"

Хоч би один доказ, щоб світ здригнувся. Хоча б малесенький! Чи всерйоз вирішили тему бойових гусей розганяти? Можливо, це колись були живі люди… Шановні, у залі є лікар? До речі, про біолабораторії - після розвалу СРСР вони залишилися саме в Росії, хоча міжнародне співтовариство вирішило дружно від них відмовитися.

«Прямо зараз вивозять хліб з України»

Це називається торгівля чи допомога. Себе забезпечуємо та іншим допомагаємо. Виявляється, «злиденна» Україна годує половину світу. Хліба у нас достатньо. Нам ще ваших полонених годувати доведеться.

«Англосаксам вже мало санкцій, вони перейшли до диверсій, фактично приступили до знищення загальноєвропейської інфраструктури»

І про це знає лише російський диктатор? Негайно напишіть скаргу до ООН, там же не в курсі! Інакше чому вони такі спокійні і говорять інше? Допитайте короля Карла, зробіть йому «слоника» - або як там у ФСБ домагаються свідчень… А то диви, вигадали: дослідження проводити, вивчати наслідки. Винні знайдені!

«Англосакси переконують людей у Європі менше їсти і менше митися, а тих, хто проти, називають диверсантами та радикалами»

Англосакси все встигають: і знищувати інфраструктуру, і переконувати менше митися. Інша річ – беззмінний російський лідер: у половині будинків Росії немає центрального водопостачання, і не треба нікого переконувати менше митися. Влітку – в річці, а взимку… Та що там тієї зими!

«Придушення свободи у країнах – це відвертий сатанізм»

Сатанізм - це вторгнутися на чужу територію, вбити і замучити людей, споганити церкви і перемолоти своїх власних солдатів у фарш. Сатанізм - це зображати ай якого патріота, тишком-нишком будуючи собі палаци. Дружньо посміхатися, коли в руці вже затиснутий ніж. Залякати 140-мільйонну країну своїми підручними «новими енкаведешниками» і перетворити людей на стадо, що покірно микає. Ось це сатанізм, порівняно з яким поклоніння козлорогому – лов метеликів у міському парку.