Завантажити ще

Після заяв Путіна США, Британія та Канада ввели санкції проти чиновників та олігархів РФ

Після заяв Путіна США, Британія та Канада ввели санкції проти чиновників та олігархів РФ

Мінфін США оголосив про нові санкції проти Росії через спробу анексії територій України. До списку увійшли 14 людей з військово-промислового комплексу Росії, всі члени російського парламенту із Ради Федерації та Держдуми, а також родини високопосадовців - дружини та сина  заступника голови Ради Безпеки Дмитра Медведєва, дружини та доньок міністра оборони Сергія Шойгу, доньок мера Москви Сергія Собяніна.

Велика Британія внесла до санкційного списку голову російського Центробанку Ельвіру Набіулліну, а також ввела заборону на експорт близько 700 товарів із сфери промисловості та технологій.

Канада також розширила санкції і внесла до списку 43 російськи бізнесмени, представників «фінансових еліт» та членів їхніх сімей, а також 35 російських ставлеників у Херсоні, Донецьку, Луганську та Запоріжжі.

Санкції ввели у відповідь на рішення Російської Федерації про анексію окупуваних українських територій Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської областей. Володимир Путін заявив, що вони стали частиною Росії "назавжди" та закликав українську владу до переговорів. Володимир Зеленський у відповідь на це сказав, що Україна не буде вести переговори з Росією, поки її президентом залишається Путін.