Завантажити ще

Троє українських морпіхів вирвалися з окупованого міста через 6 місяців

Троє українських морпіхів вирвалися з окупованого міста через 6 місяців
Фото: t.me/DIUkraine

На підконтрольну частину України вдалося евакуювати трьох українських морських піхотинців, які 6 місяців тому застрягли в окупованому місті через отримані поранення. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки.

- Було отримано інформацію, що в одному з окупованих міст на сході України ховаються три українські військовослужбовці бригади морської піхоти. Двоє чоловіків і жінка. У березні під час бойових дій чоловіки зазнали поранень. В результаті їхня група не змогла самостійно повернутися на підконтрольну територію, - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, весь цей час піхотинці були змушені переховуватись у зоні окупації. Вижити нашим захисникам вдалося завдяки місцевим мешканцям. Люди надавали допомогу бійцям продуктами харчування та ліками.

– Для повернення наших захисників оперативні підрозділи ГУР МО, ГБР, НАБУ та Національної поліції провели оперативну комбінацію з евакуації та українські морпіхи змогли залишити окуповану територію, – наголосили силовики.

Наразі всі врятовані захисники перебувають на підконтрольній частині України та найближчим часом планують повернутися до своїх військових частин, щоб продовжити обороняти нашу країну від російських окупантів.