3 жовтня
Завантажити ще

Подоляк вслід за німецькими ЗМІ назвав витік газу на "Північному потоці" диверсією Росії

Подоляк вслід за німецькими ЗМІ назвав витік газу на

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що витік газу на «Північному потоці» — це спланований росією теракт проти ЄС. Раніше про це написало німецьке видання Tagesspiegel з посиланням на джерело у компетентних органах, що має доступ до інформації про розслідування.  
 
- Масштабний «витік газу» з ПП-1 – це не що інше, як спланований Росією теракт та акт агресії в напрямку ЄС. хоче дестабілізувати економічну ситуацію в Європі та викликати паніку перед зимою. Найкраща відповідь тирану та інвестиція в безпеку – танки для . Особливо німецькі, - написав Подоляк.

Прессекретар президента рф Дмитро Пєсков назвав сутацію з "Північним потоком-2" «дуже тривожними новинами» і заявив, що не можна виключати жодної з версій причин ситуації навколо газопроводу.

У ніч проти 26 вересня диспетчер берегового майданчика "Північного потоку-2" зафіксував різке падіння тиску у трубопроводі. Витік газу зафіксовано з обох ниток першого "Північного потоку" - у винятковій економічній зоні Данії на північний схід від острова Борнхольм. Компанія-оператор "Північного потоку" Nord Stream AG назвала падіння тиску та витік газу "безпрецедентними" та заявила, що не може оцінити терміни відновлення інфраструктури. 


 
 
 

Новини по темі: Північний потік Газ