27 листопада
Завантажити ще

Великобританія запровадила санкції проти РФ через псевдореферендуми в Україні

Великобританія запровадила санкції проти РФ через псевдореферендуми в Україні
Фото: 1lurer.am

Через проведення Росією так званих "референдумів" на тимчасово окупованих українських територіях була відповідь від Великобританії. Лондон ввів проти Москви 92 санкції. Про це повідомляє сайт уряду країни.

- Фіктивні референдуми, проведені під дулом пістолета, не можуть бути вільними чи справедливими, і ми ніколи не визнаємо їх результатів. Вони відповідають чіткій схемі насильства, залякування, тортур та примусових депортацій на захоплених Росією територіях України, заявив голова британського МЗС Джеймс Клеверлі.

За його словами, під санкції Великобританії потрапили особи, які стоять за псевдореферендумами та продовжують підтримувати агресію РФ проти України.

Хто потрапив до списку санкцій Лондона:

33 чиновники та колаборанти, які перебувають на тимчасово окупованих територіях. Серед них - "голова" так званого "уряду Херсон" Сергій Єлісєєв, "міністр освіти та науки" так званої "ЛНР" Іван Кусов, "голова" так званого "уряду Запоріжжя" Євген Балицький, "заступник голови ДНР" Євген Солнцев.

Також під санкції потрапили 23 високопоставлені співробітники "Газпромбанку", 16 співробітників "Сбербанку" та 10 представників "Радкомбанку". Обмеження торкнулися агентства "IMA Consulting", що займається просуванням псевдореферендумів та російської компанії "Госзнак", яка виробляє "держдокументи РФ".

У список санкцій Британії занесені і так звані "королі російської нерухомості", олігархи Рік Нісанов і Зарах Ілієв, президент і засновник Уральської гірничо-металургійної компанії Іскандер Махмудов, президент і власник міжнародної групи ARETI Ігор Макаров.