26 травня
Завантажити ще

Президент Фінляндії – про Путіна: Не прийме "будь-яку поразку" в Україні

Президент Фінляндії – про Путіна: Не прийме
Фото: BRENDAN MCDERMID/REUTERS

Путін вклав забагато ресурсів у вторгнення, що обернулося проти нього. Наразі склався дуже небезпечний момент у війні в Україні, бо  важко уявити, що президент РФ прийме будь-яку поразку в нинішній війні. Про це лідер Фінляндії Саулі Нііністьо розповів в інтерв’ю  CNN.

- (Путін – ред.)вклав усе. Він борець, тому дуже важко уявити, як він приймає будь-яку поразку, і це, безумовно, робить ситуацію дуже критичною, – наголосив фінський президент, слова якого цитує «Європейська правда».

Він додав, що роками бачив и споглядав за еволюцію мислення Путіна. На думку Нііністьо, наразі Путін «розчарований ситуацією в Україні після подій 2014 року».

- Це розчарування наростало. Він вирішив вирішити це зараз, так чи інакше, – вважає президент Фінляндії.

Лідер країни-сусіда РФ додав, що вторгнення в Україну зменшило активність Росії поблизу Фінляндії.

- Ми не бачили жодних ознак посилення російської активності поблизу Фінляндії. Тепер у Путіна, схоже, додалося головного болю в Україні. Насправді, біля наших кордонів зараз спокійніше, ніж було протягом тривалого часу, – сказав Нііністьо.

21 вересня Путін під час свого звернення заявив про готовність застосувати "всі наявні засоби захисту" при "загрозі територіальної цілісності Росії". У відповідь в НАТО пообіцяли "безпрецедентні наслідки" для Росії після застосування ядерної зброї.