21 вересня
Завантажити ще

Байден прокоментував псевдореферендуми РФ: Це фікція

Байден прокоментував псевдореферендуми РФ: Це фікція
Фото: facebook.com/joebiden

Сполучені Штати Америки ніколи не визнають окуповані території України російськими. Про це заявив президент США Джо Байдена, якого цитує Білий дім.

- Російські референдуми – це фікція, хибний привід для спроб анексії частин України силовим шляхом, що є кричущим порушенням міжнародного права, у тому числі Статуту Організації Об'єднаних Націй. Сполучені Штати разом із партнерами у всьому світі... відкидають будь-які сфабриковані результати, які оголосить Росія, - заявив американський лідер.

Байден наголосив, що США разом із союзниками мають намір оперативно підготувати нові санкції проти держави-агресора РФ. Він також запевнив, що Штати продовжать підтримувати український народ і надавати йому допомогу у забезпеченні безпеки, щоб допомогти захистити себе.

Після оголошення Росією про проведення так званих "референдумів" на тимчасово окупованих територіях України лідери країн "Великої сімки" (G7) випустили спільну заяву. Країни засуджують дії Кремля та заявили про готовність запровадити нові санкції.