Завантажити ще

Столар намагається прикритись благодійністю, бо йому світить екстрадиція, - екснардеп

Столар намагається прикритись благодійністю, бо йому світить екстрадиція, - екснардеп

Вадим Столар займається благодійністю для того щоб відбілити свій імідж та повернутись до України. Про це заявив екснардеп Олександр Черненко у своєму дописі в Facebook.

За словами Черненка, Столар, жодного дня не провівши в Україні з 24 лютого та прогулявши всі засідання Верховної ради в критичний для держави час, вирішив хоч якось відбілити свій імідж.

«У Столара не придумали нічого кращого, аніж піаритись на крові. Причому в прямому сенсі цього слова. Сьогодні медіа рясніють заголовками про великого благодійника, який робить аналізи крові людям в якомусь селі, а ще збирає з українців кошти на фронт. Цинізм ситуації полягає в тому, що одна вечеря Столара в ресторані елітного курорта Сан-Жак-Кап-Ферра коштує більше, ніж вся його «допомога», - пише Черненко.

Екснардеп також назвав Столара «одним з найвідважніших бійців батальйону Монако, який героїчно обороняє свою віллу на Лазурному узбережжі». А також відзначив, що Столар є другом Медведчука і  втік з України за 10 днів до війни.

«Навіщо ж Столару різко знадобилась уся ця піар-активність «благодійника»? Все дуже просто: бізнес тане на очах, партнер-Меведчук сидить, а ДБР підбирається все ближче. Там, дивись, і до екстрадиції недалеко. Ось головна мотивація. А благодійність тут ні до чого», - резюмує Олександр Черненко.