4 червня
Завантажити ще

Ексгумація у звільненому від Росії Ізюмі триватиме два тижні

Ексгумація у звільненому від Росії Ізюмі триватиме два тижні
Фото: REUTERS/Гліб Гараніч

Ексгумація в Ізюмі триватиме два тижні, є інформація про нові поховання у деокупованому місті. Про це мер Валерій Марченко повідомив в ефірі телемарафону, повідомляє УП.

– Працівники всіх служб проводять ексгумацію, викопують похованих. Якщо є можливість, їх ідентифікують, всіх відправляють в Харків для подальших робіт. Ця робота ще буде проводитися майже два тижні, тому що поховань дуже багато. Поки нових не знайшли, але кажуть, що ще є, тому їх шукають, - розповів мер Ізюма.

16 вересня у звільненому Ізюмі Харківської області знайшли масове поховання на понад 440 тіл. Здебільшого це цивільні, також є братська могила з тілами 17 українських військових. На вечір суботи експерти Нацполіції ексгумували 59 тел.

Голова Харківської ОВ Олег Синегубов заявив, що серед тіл, які були ексгумовані у п'ятницю, 99% мають ознаки насильницької смерті. 17 вересня видання "Ґраті" повідомило, що у масовому похованні під Ізюмом знайшли тіло чоловіка зі слідами тортур - у нього пов'язані руки та відрізана мошонка.

Уповноважений з питань осіб, які зникли безвісти за особливих обставин, Олег Котенко повідомив, що кількість загиблих в Ізюмі може в рази перевищувати Бучанську трагедію. Президент Володимир Зеленський підтвердив, що ООН спрямовує на Харківщину свою місію.

Новини по темі: Харківська область Ізюм