28 травня
Завантажити ще

Блінкен і Макрон відреагували на звірства в Ізюмі: Росія має відповісти

Блінкен і Макрон відреагували на звірства в Ізюмі: Росія має відповісти
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен заявляє, що повідомлення про масові поховання в Ізюмі мають пожвавити підтримку України для звільнення її земель. Про це Блінкен написав у мікроблозі Twitter.

- Повідомлення про масове поховання 440 чоловіків, жінок та дітей в Ізюмі (Україна) викликають жах та мають оживити нашу підтримку мужніх українців, які прагнуть звільнити свою рідну країну. Ми виступаємо на боці України з метою досягнення відповідальності за ці злочини, – наголосив Блінкен.

У свою чергу президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв притягнути до відповідальності винних у звірствах в Ізюмі, скоєних під час російської окупації міста.

- Я засуджую найсуворішим чином звірства, скоєні в Ізюмі (в Україні) під час російської окупації. Винних буде притягнуто до відповідальності за свої дії. Немає миру без справедливості, - наголосив Макрон у мікроблозі Twitter.

Глава держави Володимир Зеленський напередодні розповів, що у масовому похованні, яке виявили в Ізюмі після деокупації, поховано тіла загиблих мирних жителів, дітей та українських захисників.