Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський вручив голові Єврокомісії орден князя Ярослава Мудрого

Зеленський вручив голові Єврокомісії орден князя Ярослава Мудрого
Фото: twitter.com/vonderleyen

Володимир Зеленський вручив Урсулі фон дер Ляєн орден князя Ярослава Мудрого І ступеня. Про це президент Європейської комісії повідомила у своєму акаунті у твітері.

- Шановний Володимире, щиро дякую за нагородження орденом Ярослава Мудрого І ступеня. Це велика честь. Я приймаю його від імені всіх громадян ЄС. І як символ нашого міцного зв’язку, – написала голова Єврокомісії.

Вранці Урсула фон дер Ляєн повідомила, що прибула до Києва вже втретє з початку нападу Росії на Україну. На день раніше президент Європейської комісії анонсувала свій візит до столиці України під час виступу в Європарламенті. Почесною гостею її щорічного звернення до Європейського Союзу стала перша леді України Олена Зеленська.

Володимир Зеленський до Дня незалежності України відзначив нагородами кілька десятків людей. Окрім Урсули фон дер Ляєн орден князя Ярослава Мудрого І ступеня указом президента від 23 серпня отримав голова Ради міністрів Італії Маріо Драґі.

Орден князя Ярослава Мудрого – державна нагорода, затверджена президентом Леонідом Кучмою у 1995 році. Орден князя Ярослава Мудрого І ступеня присуджується, зокрема, іноземним лідерам за зміцнення міжнародного авторитету України. Нагорода складається із знака ордену, двох зірок ордену, плечової нагородної стрічки із бантом, мініатюри знака ордену, а також грамоти про нагородження.