Завантажити ще

Синегубів: На Харківщині в окупації залишається 6% території

Синегубів: На Харківщині в окупації залишається 6% території
Фото: President.gov.ua

На сьогодні під окупацією залишається близько 6% території Харківської області, тоді як до осіннього контрнаступу українських військових було окуповано 32% регіону. Про це заявив голова Харківської ОВ Олег Синегубов, передає прес-служба президента України.

Голова Харківської обласної військової адміністрації також зазначив, що в регіоні повністю деокуповано 16 громад, частково деокуповано ще сім громад.

За словами Олега Синегубова, у регіоні проводяться роботи щодо відновлення пошкоджених об'єктів інфраструктури, у тому числі у звільнених населених пунктах. На деокупованих територіях відновлюють лінії електропостачання, мобільний зв'язок та роботу медичних установ.

Напередодні президент Володимир Зеленський розповів, що українські захисники звільнили 8 тисяч квадратних кілометрів території України від росіян. Наразі стабілізаційні заходи завершені в районах загальною площею понад 4 тисячі квадратних кілометрів, ще приблизно на такій же звільненій території стабілізація триває. Виявляються залишки окупантів, диверсійних груп, затримуються колаборанти, повертається цілковита безпека, зазначив президент.