22 червня
Завантажити ще

Зеленський: Польща просить Україну допомогти з експортом електрики

Зеленський: Польща просить Україну допомогти з експортом електрики
Фото: President.gov.ua

У Києві відбулася зустріч президента Володимира Зеленського з прем'єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким, який прибув до України. Під час переговорів польська сторона запросила допомогу України у експорті електрики. Про це розповів голова держави у своєму традиційному зверненні до українців.

- І ще один важливий аспект: Польща звернулася до нас із проханням допомогти в енергетичній сфері, зокрема експортом електрики. Звичайно, ми це забезпечимо. Польським братам, які допомагають нам із першого дня, ми завжди допоможемо, - заявив Зеленський.

У ході переговорів сторони обговорили ще ряд важливих питань, серед яких - спрощення процедур на польсько-українському кордоні.

- Маємо обов’язково прибрати бар’єри, які ще досі заважають нашим громадянам і компаніям. Народи, які разом захищають європейську свободу, мають бути максимально близькими. Відомо, що на українсько-польському кордоні є певні складнощі, є черги. Обговорив сьогодні це з польським прем’єр-міністром – маємо згоду щодо того, як вирішити цю проблематику. Голова Уряду України зі своїм польським колегою мають узгодити всі технічні деталі, - наголосив він.

Також президент звернувся до Моравецького із пропозицією знизити ціну поштових відправлень між країнами. За його словами, зараз для українців це важливо і для тих людей, які потребують особливої підтримки.