Завантажити ще

Україна в ООН: У Росії залишився один правильний шлях - здатися та відійти

Україна в ООН: У Росії залишився один правильний шлях - здатися та відійти
Фото: facebook.com/sergiy.grau

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця заявив, що наша країна боротиметься доти, доки не буде звільнено останній дюйм її суверенної території. Росія ж має єдиний правильний шлях – здатися та відійти. Про це він повідомив у Facebook.

- Почавши агресію проти України у 2014 році, вторгнувшись в Україну в лютому 2022 року, Росія порушила норми та принципи практично всіх основних міжнародних документів, у тому числі двосторонніх та багатосторонніх угод, Гельсінського заключного акту і, насамперед, Статуту ООН, - наголосив дипломат.

Кислиця зазначив, що Україна захищає себе, Європу, мир та Статут ООН, і боротиметься доти, доки не буде звільнено останній дюйм її суверенної території, включаючи Крим.

- Ми боротимемося з окупантами доти, доки не будуть розбиті всі російські солдати, які зайшли в Україну. Єдине, що Путін може зробити, щоб урятувати життя своїх солдатів, це наказати їм негайно відступити, - наголосив постпред.

Він нагадав, що завдяки глобальній єдності, ленд-лізу, допомозі американського народу та інших союзників вдалося перемогти Гітлера.

- Зло Путіна, як і Гітлера, потребує глобальної відповіді. Так було за часів Другої світової війни. Зараз це так, і Україна та її союзники роблять все можливе, щоб забезпечити таку відповідь, – продовжив Кислиця.

Як доказ спільних зусиль дипломат навів звільнення українських територій, яке активно продовжується в Харківській та Херсонській областях. Постпред додав, що Росія "є єдиний правильний шлях - це здатися і відійти".