Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Мер Чернігова: "Пранкерами", які запустили в ефір Скабеєву, виявилися СБУшники

Мер Чернігова:
Фото: facebook.com/AtroshenkoVladislav

Чернігівський градоначальник Владислав Атрошенко звинуватив співробітників місцевого управління Служби безпеки України у провокації. За його словами, силовики причетні до скандального ефіру, де показали програму "60 хвилин" російської телеведучої Ольги Скабеєвої. Про це він написав у Фейсбуці.

- Згідно з інформаційними повідомленнями, «пранкерами», які «крутили» по ТБ у спортклубі Скабеєву, виявились місцеві співробітники Служби безпеки України. Принаймні один із них. Про це свідчить офіційна інформація із відкритих джерел. Із цього приводу у мене кілька важливих питань. З цими питаннями має розібратися слідство. Відповідні заяви написані та всі докази надані, - заявив Атрошенко.

За його словами, політична ситуація у Чернігові зараз навмисно "розгойдується руками силовиків" з метою дискредитувати міського голову.

- Те, що руками силовиків під час війни у прифронтовому місті навмисно розгойдується політична ситуація просто шокує. Такі дії заслуговують на суворе і невідворотне покарання. Я вражений цим фактом. Для мене, як і для більшості чернігівців, очевидними є протиправні дії представників Служби Безпеки України і те, що їхня мета — дискредитація мене, як чернігівського міського голови, як керівника місцевого самоврядування, обраного чернігівцями, але не під «зеленими» прапорами, - стверджує він.

Йдеться про скандал, що стався напередодні у чернігівському спортклубі Kislorod Premium Fitness & SPA. Відвідувачам клубу показали по телевізору програму "60 хвилин". У клубі заявили, що до провокації нібито причетні двоє постійних клієнтів закладу, які зафіксували камери спостереження.