Завантажити ще

В "Енергоатомі" запевнили, що рівень радіації на ЗАЕС під контролем

В

"Енергоатом" спростував інформацію про те, що Україна втратила контроль над рівнем радіації на Запорізькій атомній електростанції. Відповідну заяву опублікувала прес-служба відомства.

- У відповідь на повідомлення у деяких Телеграм-каналах про втрату "Енергоатомом" контролю над рівнем радіації на Запорізькій АЕС інформуємо, що вказана інформація не відповідає дійсності, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в "Енергоатомі", дані вимірювань рівня радіації могли не надходити до Укргідрометцентру через перебої в інтернеті.

– Дані вимірювань радіаційного фону, ймовірно, не надходили до Центру прогнозування наслідків радіаційних аварій Укргідрометцентру деякий час вранці через збій інтернет-зв'язку, – наголосили у відомстві.

З початку вторгнення РФ до України Запорізька АЕС перебуває під тимчасовою окупацією військ РФ. Ситуація загострилася після того, як росіяни почали обстрілювати територію атомної станції. На початку вересня на ЗАЕС прибула місія МАГАТЕ. Зараз там зберігають свою присутність двоє співробітників агенції.