Завантажити ще

В Офісі президента підтвердили взяття Високопілля на Херсонщині

В Офісі президента підтвердили взяття Високопілля на Херсонщині
Фото: twitter.com/AndriyYermak

В Офісі президента підтвердили повернення під контроль України селища Високопілля Бериславського району Херсонської області, про яке повідомили ЗМІ та телеграм-канали.

- Крок за кроком, - написав голова Офісу президента Андрій Єрмак у своєму твіттері та опублікував фотографію встановлення військовими українського прапора.

Заступник Єрмака Кирило Тимошенко також опублікував цю фотографію у себе у фейсбуці та підписав, що це “Високопілля. Херсонська область. Україна. Сьогодні”.

На сайті президента повідомили, що Володимир Зеленський у неділю провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. За його результатами президент заявив, що "українські прапори повертаються туди, де мають бути по праву".

Український державний телеканал FREEДОМ повідомляв, що на фото - підняття прапора над лікарнею. Цим повідомленням поділився радник глави Офісу президента Сергій Лещенко. У верифікованому телеграм-каналі Ukraine NOW сказано, що під час взяття населеного пункту десятки російських військових потрапили в полон.