Завантажити ще

З портів Великої Одеси вирушив найбільший караван «зернової ініціативи»

З портів Великої Одеси вирушив найбільший караван «зернової ініціативи»
Фото: twitter.com/OlKubrakov

З українських портів вирушило 13 суден, поки це найбільший караван у рамках «зернової ініціативи». Про це у неділю повідомили у міністерстві інфраструктури.

- Сьогодні з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» вирушило 13 суден — це найбільший караван суден з початку реалізації  «зернової ініціативи». Зокрема, з порту «Південний» відправились 6 суден, «Чорноморська» - 5, а з порту «Одеси» - 2, - розповіли на сторінці відомства у Фейсбук

На борту 282,5 тисяч тонн агропродукції, яка прямує до 8 країн світу. Міністр Олександр Кубраков написав у своєму твіттері, що “Україна продовжує залишатися гарантом продовольчої безпеки”.

Загалом 86 суден вирушили із українських портів до 19 країн у рамках «зернової ініціативи». Це 2 млн тонн агропродукції. 30 серпня перше зафрахтоване ООН судно з українською агропродукцією прибуло в Африку для Ефіопії.

Ініціативу про безпечне транспортування зерна та агропродукції підписали 22 липня у Стамбулі. Посередниками між Україною та Росією виступили ООН та Туреччина. 

Фото: facebook.com/MinInfra.UA

Фото: facebook.com/MinInfra.UA