23 вересня
Завантажити ще

Кабмін схвалив нові санкції проти РФ та Білорусі: у списку дочки Путіна

Кабмін схвалив нові санкції проти РФ та Білорусі: у списку дочки Путіна

Кабінет міністрів на своєму засіданні ухвалив новий пакет санкцій, який стосується 99 фізичних та 178 юридичних осіб, зокрема дочок президента Російської Федерації Володимира Путіна. Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

- Йдеться про російські підприємства військово-промислового комплексу, посадових осіб нацбанків РФ та Білорусі. Під санкції потрапили, зокрема, компанії та особи держав, які сприяли агресії РФ проти України, допомагали агресорові оминати попередні санкції. Зокрема, йдеться про ДК "Сернія", яка допомагала РФ постачати продукцію мікроелектроніки для потреб ВПК, - зазначили у відомстві.

Крім того, санкції ввели проти російської телекомпанії "Царьград" та компаній, які займалися майнінгом на користь російської промисловості. Список осіб, які потрапили під жорсткі обмеження, очолили дочки президента РФ Володимира Путіна.

У Мінреінтеграції наголосили, що санкції застосовуватимуться Україною синхронно з країнами-партнерами. Зокрема, аналогічні санкційні заходи вже ввели у США.