Завантажити ще

ОК "Південь": Після "добрих новин" по Миколаєву прилетіло багато ракет

ОК
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Військова операція на Херсонщині вимагає "тиші", а розповсюджувати у цей час інформацію про дії Збройних сил України – вважається моветоном. Про це заявила речниця оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі всеукраїнського телемарафону.

- Обговорювати події на фронті вважається трохи моветоном у той момент, коли триває військова операція. Вона потребує тиші, і військові вітають саме таке наше ставлення. Адже саме у тиші краще чути, як дихає ворог, як він нервує, – сказала Гуменюк.

За її словами, щойно це стане можливим - командування обов'язково звітуватиме перед українцями про успіхи наших захисників.

- Ми почали свою справу і доводитимемо її до кінця. Як тільки результати будуть гідними і гарантуватимуть безпеку тих, хто за ними стоїть. Ми обов'язково прозвітуємо. Але закликаємо більше їх не розголошувати, зачекати. Адже після такого розголосу по Миколаєву прилетіло дуже багато ракет, - наголосила вона.

29 серпня оперативне командування "Південь" оголосило про початок контрнаступу на Херсонщину. Керівник пресслужби командування Наталія Гуменюк повідомила про прорив українських захисників першої лінії оборони противника. В результаті «109 полк ДНР» і російські десантники втекли з поля бою. Згодом американський телеканал CNN заявив, що українські сили звільнили від російських окупантів чотири села на південному напрямку неподалік Херсона. Офіційного підтвердження цієї інформації від ЗСУ не було.