24 вересня
Завантажити ще

Притула показав "народні Байрактари" з українськими вишиванками

Притула показав
Фото: facebook.com/100044238289106

Турецька компанія "Baykar" зробила подвійний подарунок українцям до Дня незалежності - на подарованих "Байрактарах" виробник наніс візерунок, що символізує вишиванку. Фотографії опублікував телеведучий Сергій Притула у своєму Фейсбуці.

- Наші турецькі друзі зробили нам приємний подарунок до Дня Незалежності та "зашили" Байрактари у вишиванку! Дотрималися слова та ідентифікували ці борти саме як "Народний Байрактар"!.. Пташки скоро прилетять в Україну і допомагатимуть звільняти нашу землю від нечисті!, - написав Притула, опублікувавши фотографії з "пташками".

Також шоумен висловив подяку співвітчизникам, які взяли участь у збиранні коштів. Він нагадав, що завдяки українцям ЗСУ отримають три "Байрактари", супутник і доступ до бази даних всього сузір'я супутників.

Йдеться про "Байракатари", на які по ініціативі Притули збирала гроші вся країна. За 3 дні українцям удалося зібрати 600 мільйонів гривень. Пізніше турецька компанія Baykar заявила, що безкоштовно передасть Україні три безпілотники, а на зібрані гроші було закуплено супутник для наших захисників.

Фото
Фото
24 Серпня 202220:19