31 травня
Завантажити ще

Секретар РНБО прокоментував вбивство Дугіної: Ми не працюємо таким чином

Секретар РНБО прокоментував вбивство Дугіної: Ми не працюємо таким чином
Фото: President.gov.ua//wikimedia.org

Вбивство Дар'ї Дугіної - це робота російських спецслужб, які могли спробувати вбити пропагандіста і його доньку за критику політики Кремля. Як пише Кореспондент, про це секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив в ефірі телемарафону.

- Ми не працюємо таким чином. У нас є більш потужні завдання, які виконують наші хлопці та дівчата. До вибуху цієї дами ми не маємо жодного відношення - це робота російських спецслужб, - сказав він.

Глава РНБО додав, що Дугін з донької могли поплатитись за те, що критикували темпи ведення війни в Україні.

- Там є внутрішні процеси в Російській Федерації - це окрема гілка зі своїм власним поглядом на процеси, які мають відбуватися. Ще раз наголошу, що наші спецслужби до цього не мають жодного відношення, - додав Данілов.

Машина з дочкою російського "філософа" Олександра Дугіна вибухнула у Підмосков'ї увечері 20 серпня. Через 2 дні, вдень 22 серпня,  ФСБ заявила про розкриття справи. За їх даними, виконавцем була громадянка України Наталія Вовк, яка приїхала до Росії 23 липня разом із 12-річною дочкою. Вони нібито орендували квартиру в будинку, де мешкала Дар'я Дугіна в Москві, а 21 серпня поїхали до Естонії. Полк "Азов" заявив, що жінка ніколи не належала до їхнього підрозділу.