Завантажити ще

Українська розвідка: у пʼятницю російські окупанти можуть влаштувати теракт на ЗАЕС

Українська розвідка: у пʼятницю російські окупанти можуть влаштувати теракт на ЗАЕС
Фото: facebook.com/zoda.gov.ua

У пʼятницю рашисти готують провокацію на ЗАЕС. Про це ввечері 18 серпня заявило Головне управління розвідки МО України. У ГУР попередили, що окупанти можуть влаштувати теракт.

- Окупанти оголосили несподіваний «вихідний» на Запорізькій атомній станції. 19 серпня на ЗАЕС буде знаходитись тільки оперативний персонал. Всім іншим співробітникам вхід буде закрито. Також відомо, що представники "Росатому", які останнім часом постійно перебували на станції, терміново залишили територію об’єкту, - розповіли у розвідці.

У ГУР МО додали, що одночасно Міноборони РФ заявило про начебто підготовку «теракту» з боку ЗСУ під час візиту до України Генсека ООН Антоніу Гуттереша. 

- З наявної інформації стає зрозуміло, що окупанти після масштабних обстрілів Запорізької атомної станції можуть «підвищити ставки» і влаштувати реальний теракт на найбільшому в Європі ядерному об’єкті. До того ж приурочити цей злочин до перебування в Україні Генерального секретаря ООН, - йдеться у повідомленні ГУР.

Персонал Запорізької АЕС у четвер звернувся до світової спільноти. У заяві сказано, що останні два тижні атомна станція стала ціллю безперервних військових атак. 

- Артилерійські удари стають з кожним разом дедалі потужнішими та небезпечнішими, а загроза знищення критично важливих об'єктів забезпечення ядерної безпеки – все реальнішою… Почуття глибокої тривоги за майбутнє, страху за життя сімей, рідних та близьких нам людей, за долі наших дітей дедалі більше охоплюють нас, працівників Запорізької атомної станції… Зупиніться та замисліться! - йдеться у зверенні. 

На ЗАЕС також заявили, що планета маленька і безглуздо припускати, що на ній десь можна сховатися від наслідків ядерної катастрофи, які можуть виявитися жахливішими, ніж у Чорнобилі та на Фукусімі. 

"Енергоатом" наполягає, щоб на Запорізьку АЕС направили безпекову місію ООН та МАГАТЕ. Вона повинна відбутися через території, підконтрольні Україні, а її головним результатом має стати виведення російських військових і персоналу "Росатома" з самої ЗАЕС та з міста-супутника Енергодар.

У четвер ситуація на ЗАЕС стала предметом зустрічі Володимира Зеленського, президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана та Генсека ООН Антоніу Гуттереша у Львові.

Фото: t.me/znppatom

Фото: t.me/znppatom