Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

У "ДНР" розпочалося судилище над п'ятьма іноземцями, які захищали Україну

У
Фото: Ichigo121212/pixabay

Російські військові висунули "звинувачення" ще п'ятьом громадянам Великобританії, Швеції та Хорватії, які допомагали обороняти українські території. Про це повідомляє російське видання "РИА.Новости".

- Ще 5 іноземним найманцям, які воювали на Донбасі, оголосили звинувачення, їх судитиме верховний суд ДНР, - зазначено в повідомленні.

За даними видання, йдеться про громадянина Швеції Матіаса Густавсона, громадянина Хорватії Векослава Пребега і трьох британців - Джона Хардінга, Ендрю Хілл і Ділана Хіл. Першим трьом переліченим іноземцям загрожує страта. Усіх їх звинувачують у нібито участі у військових діях та навчанні "для насильницького захоплення влади".

Як пише російське видання "Інтерфакс", так званий "суд" над іноземцями розпочнеться у жовтні. Також наголошується, що "звинувачені" повністю свою провину заперечують і з висунутими "звинуваченнями" не згодні.

З початку вторгнення Росії в Україну це не перший випадок судилища над іноземними громадянами. На початку червня росіяни заявили, що "засудили" до страти двох громадян Великобританії Ейдена Есліна та Шона Піннера, а також громадянина Марокко Брагіма Саадуна. Усі вони захищали Україну від нападу військ РФ. Великобританія засудила Росію та звинуватила країну в експлуатації військовополоненими з політичною метою.