Завантажити ще

В ОП звернулися до Червоного Хреста через суд над азовцями: Рятуйте свою репутацію

В ОП звернулися до Червоного Хреста через суд над азовцями: Рятуйте свою репутацію
Фото: twitter.com/Podolyak_M

Захисники "Азовсталі" на законних підставах захищали свою країну. Тому "маріупольські клітини" - це офіційний військовий злочин Росії. Червоний Хрест має втрутитися у ситуацію.
Про це повідомив у своєму Twitter-акаунті радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Він закликав Червоний Хрест нарешті згадати про своє призначення і подумати про репутацію. Подоляк зазначив, що міжнародні організації мають терміново втрутитися у ситуацію.

- Усі військовополонені, зокрема захисники "Азовсталі", є комбатантами, які на законних підставах захищали свою країну. Тому "маріупольські клітини" – це офіційний військовий злочин Росії. Час Міжнародному Комітету Червоного Хреста і президенту МКЧХ Пітеру Маруреру нарешті згадати про своє призначення і подумати про свою репутацію, - написав він.

У Маріупольській міськраді раніше розповідали, що російські окупанти збирають тюремні клітини на сцені філармонії у Маріуполі, щоб влаштувати показовий "судовий процес" над військовополоненими, зокрема, над бійцями "Азова". Міський голова Вадим Бойченко, коментуючи це, зазначив, що російські окупанти продовжують нехтувати всіма міжнародними нормами.