26 березня
Завантажити ще

Американські законодавці прибули до Тайваню через 12 днів після Пелосі

Американські законодавці прибули до Тайваню через 12 днів після Пелосі
Фото: twitter.com/MOFA_Taiwan

Друга за місяць американська делегація прибула до Тайваню. 14 серпня МЗС острова повідомило, що законодавців зі США зустрів заступник міністра.

- Ми дякуємо законодавцям-однодумцям зі США за своєчасний візит та непохитну підтримку, - йдеться у Твіттері Міністерства закордонних справ Китайської Республіки (Тайвань).

Міністерство національної оборони Тайваню повідомило, що в неділю 11 літаків Китаю пролетіли над східною частиною серединної лінії Тайванської протоки і досягли зону ППО Тайваню.

Американську делегацію із п'яти осіб очолив сенатор-демократ від штату Массачусетс Ед Маркі. Також на острів прибули конгресмен Джон Гараменді, законодавці Алан Ловенталь, Дон Бейєр та Аумуа Амата.

Делегація прибула із дводенною поїздкою, повідомив Reuters. Американські законодавці, зокрема, зустрінуться із президентом Тайваню Цай Інвень.

- У той час, коли Китай посилює напруженість у Тайванській протоці та регіоні за допомогою військових навчань, Марки на чолі делегації, яка відвідає Тайвань, ще раз демонструє тверду підтримку Тайваню Конгресом США, - йдеться у заяві глави делегації.

Це друга за рівнем група, яка відвідала Тайвань в умовах військової напруги між самоврядним островом та Китаєм. 2 серпня на тлі візиту спікера Палати представників США Ненсі Пелосі Пекін провів військові навчання навколо острова. З дня візиту Пелосі до Тайваню минуло 12 днів.

Новини по темі: Тайвань