Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

Польща розробляє концепцію відмови віз для громадян РФ

Польща розробляє концепцію відмови віз для громадян РФ
Фото: ru.wikipedia.org

Польський уряд розробляє концепцію, яка передбачає відмову у видачі віз для росіян. Про це пише польське видання "Рolskie Radio".

- Польща працює над опрацюванням концепції, яка дозволить відмовляти росіянам у видачі віз. Ми можемо чекати на рішення з цього питання найближчими тижнями, - повідомив заступник міністра закордонних справ Польщі Петро Вавжик.

За його словами, Польща також підтримує продовження санкцій Євросоюзу проти Росії, у тому числі – призупинення дії угоди про спрощення візового режиму для російських громадян. Водночас він зазначив, що не всі країни блоку погоджуються з цим.

- Проти цього виступають великі країни-члени, включаючи Німеччину, Францію та Нідерланди. У зв'язку з тим, що неможливо подолати опір цих країн щодо припинення дії угоди про спрощення візового руху для громадян РФ, Польща працює над новим рішенням, - наголосив він.

Також голова польського МЗС нагадав, що Варшава вже кілька місяців не видає громадянам Росії туристичні візи. Подібні документи можуть отримати лише росіяни, котрі змушені перетинати польсько-російський кордон по роботі. Йдеться про водіїв, дипломатів, а також членів сімей громадян країн ЄС та громадян, які мають карту поляка.

Новини по темі: візи Польща Україна і Росія