Завантажити ще

Більшість військового керівництва Росії втекла з Херсона, заявили в облраді

Більшість військового керівництва Росії втекла з Херсона, заявили в облраді
Фото: facebook.com/Юрій Соболевський

Більшість військового керівництва Росії втекла з Херсона. Про це 14 серпня заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

- Окупантам буде складно пояснювати на тлі їхньої пропагандистської риторики останніх місяців, чому більша частина їхнього військового керівництва втекла з Херсона, - написав він у своєму телеграм-каналі вдень у неділю.

Соболевський також додав, що, незважаючи на всі запевнення Росії у крутості їхніх систем ППО/ПРО, ЗСУ зруйнували логістику окупантів та встановили вогневий контроль над усіма їхніми стратегічними точками.

На думку чиновника, підготовка до "референдуму" перетворюється на відвертий фарс, який зупинити РФ вже не може, щоби зовсім не втратити обличчя.

– Але й самі чудово розуміють, що до озвучених дат проведення орки можуть бути вибиті зі значної території області, – підсумував Юрій Соболевський.

В ефірі національного телемарафону заступник голови Херсонської облради розповів, що ЗСУ взяли під стовідсотковий вогневий контроль усі логістичні шляхи окупантів на Херсонщині.

– На сьогоднішній день жоден з мостів непридатний для використання у військовому плані – для перевезення важкої військової техніки чи боєприпасів… Вони використовували десь понтонні переправи, але це не вирішує проблеми, – заявив він.

До того ж ЗСУ знищили «досить великі» російські військові склади на Херсонщині, запевнив Соболевський.

9 серпня Херсонська обласна державна адміністрація повідомила, що після чергового удару ЗСУ Антонівським мостом з окупованого Херсона почали вивозити сім'ї російських військових.