3 жовтня
Завантажити ще

ГУР назвало імена російських командирів, чиї військові запускають крилаті ракети по Україні

ГУР назвало імена російських командирів, чиї військові запускають крилаті ракети по Україні

Українська розвідка встановила особи командирів кількох військових частин Росії, під командуванням яких військові завдають ракетних ударів по території України з літаків Ту-22М3 та Ту-160. Про це повідомляє прес-служба відомства.

- Особовий склад окупантів із цих частин залучається до завдання ракетних ударів з літаків Ту-22М3 та Ту-160 крилатими ракетами Х-22, Х-555, Х-101 по містах та мирному населенню України, - зазначено в повідомленні.

Також у ГУР зазначили, що російські льотчики вже розуміють, що відповідатимуть за військові злочини як виконавці, тому намагаються знищити докази їхньої участі у цивільних вбивствах.

– Льотчики збирають документальні підтвердження отриманих ними наказів, які надалі планують передати міжнародному трибуналу над керівництвом РФ, – наголосили у відомстві.

Список російських командирів, чиї війська б'ють по Україні крилатими ракетами:

  • командир гвардії полковник Варпахович Микола - 22 важка бомбардувальна авіаційна дивізія (в/ч 06987, Енгельс);
  • командир гвардії полковник Скитський Олег – 121 важкий бомбардувальний авіаційний полк (в/ч 85924, Енгельс);
  • помічник штурмана авіаційної ескадрильї на Ту-160 – капітан Соколов Сергій – 121 важкий бомбардувальний авіаційний полк (в/ч 85924, Енгельс);
  • помічник командира корабля авіаційного загону авіаційної ескадрильї на Ту-160, старший лейтенант Будко Станіслав – 121 важкий бомбардувальний авіаційний полк (в/ч 85924, Енгельс);
  • заступник командира полку з військово-політичної роботи, підполковник Суботін Іван - 52 важкий бомбардувальний авіаційний (в/ч 33310, Шайківка).