Завантажити ще

Президент Зеленський звернувся до українців на окупованих територіях

Президент Зеленський звернувся до українців на окупованих територіях
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський закликав українців на окупованих територіях повідомляти важливу інформацію про росіян та тих, хто їм допомагає.

- Якщо ви володієте будь-якою важливою інформацією про ворога, будь ласка, повідомте її в безпечний для себе спосіб нашим спецслужбам, нашим військовим. Якщо знаєте тих, хто допомагає окупантам чи виправдовує агресію, будь ласка, повідомляйте й про це. Обовʼязково допомагайте нашим людям на окупованій території, які залишились самі чи без звʼязку. Говоріть з ними, підтримуйте їх, розповідайте їм про нашу боротьбу й про можливості евакуюватися на вільну територію. Окупанти використовують наших людей для прикриття своїх ударів як живий щит. Україна поверне все своє, і має зберегти якнайбільше життів, - сказав Зеленський у відеозверненні. 

Президент запевним, що у росіян немає іншого виходу, як утекти, і це у кращому разі.

- Ми вигнали російську армію з північних областей. Ми вигнали окупантів з нашого Зміїного. Вони вже відчувають, що настав час тікати з Херсона і загалом із півдня нашої держави. Буде час, коли вони втечуть із Харківщини, з Донбасу, з Криму... І кожен, хто може цьому допомогти, має цьому допомогти, - сказав Зеленський.

З 24 лютого українські військові деокупували 1060 окупованих населених пунктів, близько 2500 ще знаходяться під окупацією.