Завантажити ще

Генерал Марченко назвав кількість ворожих тактичних груп в південному регіоні

Генерал Марченко назвав кількість ворожих тактичних груп в південному регіоні
Фото: facebook.com / dmitry.marchenko78

У Запорізькій і Херсонській областях України знаходяться приблизно 25 батальйонних тактичних груп російських окупантів. Але точної цифри не відомо нікому - ніхто точно не бачив військ противника, розповів в інтерв'ю РБК-Україна генерал-майор Дмитро Марченко.

-...Кажуть, що приблизно 25 батальйонних тактичних груп (противника знаходяться на Херсонщині і в Запорізькій області. – Ред.), - наголосив співрозмовник.

Він додав, що українські захисники готові зустрічати супротивника і битися з ним.

- Хай там як, ніхто їх тут не боїться, ніхто не буде від них тікати, - підкреслив Марченко.

Генерал-майор додав, що ворог, судячи по всьому, просто хоче «мати хоч десь якийсь успіх». Адже росіяни не мають прогресу «ні на сході, ні на півдні – ніде».

- Я вважаю, що вони хочуть спробувати захопити частину півдня, і якщо в них це вдасться, то вони зроблять його пріоритетним напрямком, - підкреслив Марченко.

В армії РФ батальйонною тактичною групою називають загальновійськове маневрене дислоковане з'єднання, яке знаходиться у високому ступені боєготовності. Зазвичай в неї входять мотострілки, посилені артилерією, підрозділами протиповітряної оборони і танками. У кожній БТГ є приблизно від 600 до 800 офіцерів та солдатів.