6 грудня
Завантажити ще

Патріоти оголосили "полювання" на колаборанта: Кості- Калоші (Костянтину Бедовому) залишили чергове послання

Патріоти оголосили

Українські патріоти провели акцію біля будівлі на вул. Антонова, 4, у Києві. Приміщення належить відомому колаборанту Костянтину Бедовому на прізвисько Костя Калоша, який напередодні великої війни втік з України та ховається за кордоном.

Патріоти залишили Калоші послання: «Бедовой вбивця», «Бедовой російська шл*ха», «Штаб ГРУ РФ», «Ліпосакція не за горами», «Катись у пекло». За повідомленнями ЗМІ, у цій будівлі під виглядом стоматології багато років діє нарколабораторія.

Раніше аналогічні написи патріоти залишили на ще одному будинку, що належить Калоші, — на вул. Боженка, 86-Н.

Нагадаємо, напередодні повномасштабного вторгнення Росії до України Костя-Калоша виїхав із України до Болгарії. Патріоти оголосили на нього "полювання": вони вже відвідали його у Варні і змусили терміново виїхати до Молдови. Тепер він ховається неподалік Кишинева.

ЗМІ повідомляли, що Бедовой займається колабораційною діяльністю та навіть розглядався російськими окупантами на посаду «коменданта» села Білогородка на Київщині. Повідомлялося, що напередодні вторгнення Бедовой на замовлення ФСБ готував бойовиків для проведення провокацій у Києві.

Калоша відомий антиукраїнськими висловлюваннями. В одному з інтерв'ю пропагандистському російському каналу НТВ він розповів, що «Америка захопила владу в Україні». Він також публічно закликав до зміни конституційного ладу в Україні й виходу з українського громадянства.