Завантажити ще

У Миколаєві після закриття міста планують “відсікати” райони без попередження

У Миколаєві після закриття міста планують “відсікати” райони без попередження
Фото: instagram.com/kimkimvitalii

Віталій Кім розповів, чому в Миколаєві раніше не вводили подовжену комендантську годину та чи планують її знову.

- Зʼявилася ідея - вона була реалізована. Ми трохи змінимо сітуацию. У нас вже є велика база - ми будемо "відсікати" або райони, або певні території та відпрацьовувати їх без попередження, - сказав начальник обласної військової адміністрації під час брифінгу.

Кім ще раз запевнив, що “захід був дуже ефективний” - влада зібрала велику базу потенційних колаборантів і буде далі з нею працювати.

- Відпрацьовані квартири за десятками тисяч адрес і телефонів. Були заарештовані люди, дуже багато втекло колаборантів і зрадників - ми це розуміємо по їхніх номерах телефонів і таке інше. Найкращий результат - телеграм-канали ворога мовчали цими вихідними і не було нових цілей чи прильотів, - розповів він.

За словами начальника ОВА, люди з розумінням ставилися до обмежень. 

Віталій Кім зазначив, що сьогодні був перший день, коли вночі Миколаїв спав спокійно, тому що не було обстрілів - ані ракетних, ані РСЗО. 

Подовжена комендантська година діяла у Миколаєві з 23:00 п’ятниці до 5:00 понеділка з метою виявлення зрадників та колаборантів. Затримали п’ятьох людей, які були у розшуку, також було розпочато близько 20 кримінальних проваджень.