13 серпня
Завантажити ще

Зеленський заснував нову нагороду - За оборону України

Зеленський заснував нову нагороду - За оборону України
Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про заснування президентської нагороди "За оборону України". Про це повідомляє сайт глави держави.

Як повідомляється в тексті відповідного указу №559/2022, також затверджено положення про відзнаку, малюнки нагороди та зразки бланків диплома до нагороди.

Указом Зеленський ухвалив нагородити цією відзнакою військовослужбовців та співробітників силових відомств, прокурорів, поліцейських, членів добровольчих формувань територіальних громад, службовців низки відомств, включаючи ГБР, НАБУ та Держмитниці, які безпосередньо брали участь в обороні України у зв'язку з широкомасштабною.

Також, згідно з указом, їм нагороджуються співробітники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також співробітники підприємств, залучених до здійснення заходів оборони, які виявили самовідданість та внесли значний особистий внесок у зміцнення оборони України.

Нагороди також мають бути удостоєні особи, які провадили волонтерську діяльність або іншим чином активно сприяли виконанню завдань, пов'язаних із заходами оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з агресією РФ.

Указ набирає чинності з дня опублікування.