23 вересня
Завантажити ще

"Ісламський джихад" випустив понад сотню ракет по Ізраїлю у відповідь на удари по Газі

Фото: ndtv.com

З сектора Газа по Ізраїлю випустили понад сотню ракет. Після масованої атаки у країні оголосили про мобілізацію 25 тисяч резервістів. Про це пише The Jerusalem Post.

Сирени були чутні в Явні, Беер-Яаку, Ашдоді та населених пунктах на кордоні з Газою. Більшість ракет було перехоплено ізраїльською системою протиракетної оборони "Залізний купол".

За інформацією Армії оборони Ізраїлю, в ніч проти 6 серпня терористи "Ісламського джихаду" випустили із сектора Газа територією країни понад 100 ракет. Понад 30 ракет не долетіли до ізраїльської території та впали у секторі Газа. Ще 33 удалося збити за допомогою системи протиракетної оборони "Залізний купол".

The Times of Israel повідомляє, що інформація про прямі потрапляння до ізраїльських будівель або поранень людей не надходила.

Армія оборони Ізраїлю також заявила, що продовжує завдавати ударів у відповідь по об'єктах палестинського Ісламського джихаду в секторі Газа.

Міністр оборони Бені Ганц підписав наказ про заклик до 25 000 резервістів.

Масований обстріл стався після того, як 5 серпня ізраїльська армія розпочала операцію "Світанок" проти палестинських угруповань із сектору Газа. Зокрема, Ізраїль обстріляв кілька ракетних установок, які належали "Ісламському джихаду". Також винищувачі ВПС Ізраїлю завдали удару по об'єкту, пов'язаному з виробництвом ракет, по фабриках з виробництва мінометних снарядів.