Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

ЗСУ про провокацію росіян з Чорноморським флотом: Визнають свою ППО недієздатною

ЗСУ про провокацію росіян з Чорноморським флотом: Визнають свою ППО недієздатною
Фото: Анна Іларіонова/pixabay.com

Фейк Росії про те, що нібито Україна здійснила атаку на штаб Чорноморського флоту в Севастополі, є приводом не проводити свій "парад" на тимчасово окупованих територіях. Про це йдеться у заяві Військово-морських сил Збройних Сил України.

- За версією ворога, невідомий літальний об'єкт прилетів сьогодні вранці на територію штабу ЧФ РФ і нібито поранив 5 людей. Насправді ворог не ризикнув проводити день ЧФ РФ, а щоб вкотре не зганьбитися перед усім світом, побоюючись Збройних Сил України, вигадав привід, щоб скасувати заходи з нагоди так званого свята, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, таким чином Росія ставить під сумнів ефективність своєї ППО та існування Кримського мосту.

- Такими заявами ворог визнає свою ППО недієздатною і ставить під ще більший сумнів існування Кримського мосту. Нагадаємо, що Сили оборони України проводять заходи щодо звільнення наших окупованих територій, використовуючи для цього наявні зразки озброєння. Нашими цілями є виключно військові об'єкти Росії. Ми не завдаємо ударів по території Росії. Крим – це Україна, - наголосили у ВМС.

Йдеться про фейк, поширений російськими ЗМІ про те, що нібито ЗСУ завдали удару з безпілотника по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі. У Москві заявили, що в результаті нібито постраждали 6 людей. У зв'язку з цим нібито скасовано у Севастополі усі святкові заходи, присвячені Дню ВМС Росії.