Завантажити ще

Зеленська відповіла на критику за зйомку для VOGUE: Використовую будь-яку можливість говорити про Україну

Зеленська відповіла на критику за зйомку для VOGUE: Використовую будь-яку можливість говорити про Україну
Фото: instagram.com/olenazelenska_official

Дружина президента України Олена Зеленська відповіла на критику за фотосесію та інтерв'ю для журналу VOGUE. В інтерв'ю ВВС перша леді назвала цю зйомку ще однією можливістю розповісти багатомільйонній аудиторії видання про війну РФ в Україні.

- Я використовую будь-яку нагоду, щоб говорити про Україну. Це була величезна нагода, тому що Vogue читають мільйони людей у світі, – зазначила Зеленська. – Поговорити з ними – був мій обов'язок. Звісно, це був цікавий досвід. Ми буквально кілька годин витратили на це інтерв'ю, це було дійсно важливе для мене.

Перша леді уточнила, що не боїться критики, з якою стикається, бо вона буде завжди.

- Звичайно, критика буде завжди, будь-якої миті. Але я стою на тому, що краще щось зробити та отримати критику, ніж не робити нічого, - додала дружина президента.

Digital-обкладинка Зеленської для VOGUE була опублікована напередодні та отримала хвилю критики. Читачі журналу та користувачі соцмереж неоднозначно оцінили зйомку. Частина хвалила за сміливість, інша - вважає, що на знімках вона виглядає не так, як належить першій леді: сидить у маскулінній позі в темних штанах, світлій блузі та балетках. Після виходу номера журналістка та історик моди Зоя Звиняцковська підтримала Зеленську, запустивши у соцмережах флешмоб #sitlikeagirl проти стереотипів щодо поведінки жінок у суспільстві. У ньому взяли участь Марічка Падалко, Тала Калатай, Ольга Горбачова та інші українки.

 

Новини по темі: журнал Олена Зеленська