Завантажити ще

Зеленський: Антонівський міст у Херсоні буде відновлено, але вже нами

Зеленський: Антонівський міст у Херсоні буде відновлено, але вже нами

Президент Володимир Зеленський заявив, що Збройні сили України роблять усе можливе, аби позбавити росіян логістичних здібностей на нашій території. Усі зруйновані мости на Херсонщині будуть відновлені пізніше, але Україною. Про це йшлося у зверненні голови держави.

- Перше – щодо Антонівського мосту у Херсоні та інших переправ в області. Звісно, всі вони будуть відбудовані, але вже нами. Робимо все для того, щоб у окупантів не залишалося жодних логістичних можливостей на нашій землі, – заявив Зеленський.

Президент запевнив українців, що нашим військам вдасться зламати всі плани російських сил, хоч би якими вони були. Київ має намір скористатись усіма можливими способами, щоб звільнити від ворога свої території.

- Якими б не були плани – ми їх зламаємо. І звільнятимемо нашу територію військовими, дипломатичними та всіма доступними інструментами, поки не вийдемо на законні кордони України, - наголосив він.

Вибухи на Херсонщині пролунали ввечері, 26 липня. Місцеві паблики одразу повідомили про успішну атаку ЗСУ по Антонівському мосту - російська сторона підтвердила. У ОК «Південь» заявили, що ЗСУ відпрацювали «філігранно» та зруйнували одну секцію мосту.