20 травня
Завантажити ще

Кіра Рудик підтвердила, що перебуває за кордоном, але паспорт у неї не відбирали

Кіра Рудик підтвердила, що перебуває за кордоном, але паспорт у неї не відбирали
Фото: facebook.com/kira.rudik.politian

Голова партії "Голос" Кіра Рудик заявила, що перебуває у робочій поїздці за межами України, але при виїзді з країни прикордонники не вилучали її паспорт. Про це повідомляє "Українська правда".

- Офіційно повідомляю: я справді перебуваю за межами України в робочій поїздці. Мій закордонний паспорт - у мене. Не втрачений і не відібраний. Перетинала кордон понад тиждень тому. Чому "новини" про "втрату" закордонного паспорта з'явилися саме сьогодні - мені невідомо, - заявила Рудик.

Як пише видання, посилаючись на достовірні джерела, при виїзді за кордон у нардепа нібито справді вилучили закордонний паспорт, оскільки документ начебто "виявився недійсним".

- У Рудик дійсно вилучили закордонний паспорт, який виявився недійсним і за яким вона хотіла перетнути кордон. Невдовзі нардеп змогла виїхати з України, пред'явивши інший, уже дійсний. документ, – стверджують журналісти.

Водночас джерело видання повідомило, що інцидент нібито стався набагато раніше і не має жодного відношення до історій навколо позбавлення громадянства.

Про те, що у голови партії "Голос" Кіри Рудик прикордонники вилучили закордонний паспорт, повідомив телеграм-канал "Політика країни". Канал, посилаючись на свої джерела, стверджував, що "вилучення паспорта" у Рудик може бути пов'язане з нібито наявністю у депутата другого громадянства.